YX050800480WTIPS

| Panelmodell | YX050800480WTIPS |
|---|---|
| Panel varumärke | SEBO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| YX050800480WTIPS-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 108.6×76.3 mm |
| Översikt | 120.7×75.8 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SEBO YX050800480WTIPS.
SEBO YX050800480WTIPS är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SEBO YX050800480WTIPS pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SEBO YX050800480WTIPS eller andra SEBO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SEBO YX050800480WTIPS-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SEBO YX050800480WTIPS är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SEBO YX050800480WTIPS pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SEBO YX050800480WTIPS eller andra SEBO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SEBO YX050800480WTIPS-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "YX050800480WTIPS"
- SEBO YX050800480WTIPS
- YX050800480WTIPS datablad
- YX050800480WTIPS-bild
- YX050800480WTIPS pris
- YX050800480WTIPS-distributör
