YXD090TN02-40NM01

| Panelmodell | YXD090TN02-40NM01 |
|---|---|
| Panel varumärke | SEBO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×800 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| YXD090TN02-40NM01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 193.92×121.2 mm |
| Översikt | 206.76×135.06×3.9 mm |
| Yta | Hard coating |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3/11/20/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SEBO YXD090TN02-40NM01.
SEBO YXD090TN02-40NM01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SEBO YXD090TN02-40NM01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SEBO YXD090TN02-40NM01 eller andra SEBO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SEBO YXD090TN02-40NM01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SEBO YXD090TN02-40NM01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SEBO YXD090TN02-40NM01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SEBO YXD090TN02-40NM01 eller andra SEBO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SEBO YXD090TN02-40NM01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "YXD090TN02-40NM01"
- SEBO YXD090TN02-40NM01
- YXD090TN02-40NM01 datablad
- YXD090TN02-40NM01-bild
- YXD090TN02-40NM01 pris
- YXD090TN02-40NM01-distributör
