E1200CS021

| Panelmodell | E1200CS021 |
|---|---|
| Panel varumärke | PDI |
| descrition | EPD ,2.0 inch, 200×96 |
| Paneltyp | EPD |
| E1200CS021-pris | Begär pris och ledtid |
| Aktivt område | 45.8×21.984 mm |
| Översikt | 57×28.8×1.1 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 7:1 (Typ.)(Reflective) |
| Visa färger | Monochrome (1-bit) |
| Visningsvinkel | |
| Signalgränssnitt | SPI |
| Inspänning | 3.0/3.3V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PDI E1200CS021.
PDI E1200CS021 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PDI E1200CS021 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PDI E1200CS021 eller andra PDI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PDI E1200CS021-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PDI E1200CS021 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PDI E1200CS021 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PDI E1200CS021 eller andra PDI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PDI E1200CS021-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "E1200CS021"
- PDI E1200CS021
- E1200CS021 datablad
- E1200CS021-bild
- E1200CS021 pris
- E1200CS021-distributör

