E1271CS021

| Panelmodell | E1271CS021 |
|---|---|
| Panel varumärke | PDI |
| descrition | EPD ,2.7 inch, 264×176 |
| Paneltyp | EPD |
| E1271CS021-pris | Begär pris och ledtid |
| Aktivt område | 57.288×38.192 mm |
| Översikt | 70.42×45.8×1.1 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 7:1 (Typ.)(Reflective) |
| Visa färger | Monochrome (1-bit) |
| Visningsvinkel | |
| Signalgränssnitt | SPI , 40 pins |
| Inspänning | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PDI E1271CS021.
PDI E1271CS021 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PDI E1271CS021 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PDI E1271CS021 eller andra PDI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PDI E1271CS021-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PDI E1271CS021 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PDI E1271CS021 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PDI E1271CS021 eller andra PDI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PDI E1271CS021-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "E1271CS021"
- PDI E1271CS021
- E1271CS021 datablad
- E1271CS021-bild
- E1271CS021 pris
- E1271CS021-distributör

