ECX114AKR-3

| Panelmodell | ECX114AKR-3 |
|---|---|
| Panel varumärke | SONY |
| descrition | AM-OLED ,16.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | AM-OLED |
| ECX114AKR-3-pris | Begär pris och ledtid |
| Aktivt område | 365.76×205.74 mm |
| Översikt | 416.2×253.6 mm |
| Yta | Antireflection |
| Kontrastförhållande | 5000 : 1 (Typ.) |
| Visa färger | 1.07B (10-bit) , CIE1931 110% |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 10-bit) , 100 pins |
| Inspänning | 5.0/5.0/28V (Typ.)(VBC/VTC1/VTC2) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SONY ECX114AKR-3.
SONY ECX114AKR-3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SONY ECX114AKR-3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SONY ECX114AKR-3 eller andra SONY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SONY ECX114AKR-3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SONY ECX114AKR-3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SONY ECX114AKR-3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SONY ECX114AKR-3 eller andra SONY LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SONY ECX114AKR-3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "ECX114AKR-3"
- SONY ECX114AKR-3
- ECX114AKR-3 datablad
- ECX114AKR-3-bild
- ECX114AKR-3 pris
- ECX114AKR-3-distributör

