ET026LQ01-K
| Panelmodell | ET026LQ01-K |
|---|---|
| Panel varumärke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 320×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| ET026LQ01-K-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serier | 2.6 |
| Nyckelord Desc. | 2.6 inch, 320*240, 45pins, 300nits, MCU/TTL/SPI interface, TFT Module |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 320×240 |
| Bildförhållande | 4:3 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 52.8 (W) × 39.6 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 60.3 (W) × 51.15 (H) mm |
| Max. Djup | 2.6 mm |
| LC-familjen | TN |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 300 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 50/50/35/50 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | 12 o'clock |
| Färgbelopp | 65K/262K |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | CPU/RGB/SPI |
| Gränssnittspinnar | 45 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Eurotech ET026LQ01-K.
Eurotech ET026LQ01-K är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET026LQ01-K pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET026LQ01-K eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET026LQ01-K-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET026LQ01-K är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET026LQ01-K pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET026LQ01-K eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET026LQ01-K-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "ET026LQ01-K"
- Eurotech ET026LQ01-K
- ET026LQ01-K datablad
- ET026LQ01-K-bild
- ET026LQ01-K pris
- ET026LQ01-K-distributör
