FG050722DSSWDG01

| Panelmodell | FG050722DSSWDG01 |
|---|---|
| Panel varumärke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DSSWDG01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 115.2×86.4 mm |
| Översikt | 129×98×8.9 mm |
| Yta | Clear |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Respons tid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Data Image FG050722DSSWDG01.
Data Image FG050722DSSWDG01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG050722DSSWDG01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG050722DSSWDG01 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG050722DSSWDG01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DSSWDG01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG050722DSSWDG01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG050722DSSWDG01 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG050722DSSWDG01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "FG050722DSSWDG01"
- Data Image FG050722DSSWDG01
- FG050722DSSWDG01 datablad
- FG050722DSSWDG01-bild
- FG050722DSSWDG01 pris
- FG050722DSSWDG01-distributör

