FG0700A0DSSWBG01

| Panelmodell | FG0700A0DSSWBG01 |
|---|---|
| Panel varumärke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| FG0700A0DSSWBG01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 152.4×91.44 mm |
| Översikt | 165×104×5.7 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 20 (Max.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Data Image FG0700A0DSSWBG01.
Data Image FG0700A0DSSWBG01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG0700A0DSSWBG01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG0700A0DSSWBG01 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG0700A0DSSWBG01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Data Image FG0700A0DSSWBG01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG0700A0DSSWBG01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG0700A0DSSWBG01 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG0700A0DSSWBG01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "FG0700A0DSSWBG01"
- Data Image FG0700A0DSSWBG01
- FG0700A0DSSWBG01 datablad
- FG0700A0DSSWBG01-bild
- FG0700A0DSSWBG01 pris
- FG0700A0DSSWBG01-distributör

