FG0700K5DSSWAGT1

| Panelmodell | FG0700K5DSSWAGT1 |
|---|---|
| Panel varumärke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| FG0700K5DSSWAGT1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 152.4×91.44 mm |
| Översikt | 165×104.44×11.06 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 3S8P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Data Image FG0700K5DSSWAGT1.
Data Image FG0700K5DSSWAGT1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG0700K5DSSWAGT1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG0700K5DSSWAGT1 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG0700K5DSSWAGT1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Data Image FG0700K5DSSWAGT1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG0700K5DSSWAGT1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG0700K5DSSWAGT1 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG0700K5DSSWAGT1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "FG0700K5DSSWAGT1"
- Data Image FG0700K5DSSWAGT1
- FG0700K5DSSWAGT1 datablad
- FG0700K5DSSWAGT1-bild
- FG0700K5DSSWAGT1 pris
- FG0700K5DSSWAGT1-distributör

