H018IN00 V3

| Panelmodell | H018IN00 V3 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| H018IN00 V3-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 128(RGB)×160 |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 35.04 × 28.032 (H×V) |
| Kontur (mm) | 32.2 × 44.9 × 1.28 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Hard coating |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 45/45/60/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Bra utsikt på | 12 o'clock |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Glas tjocklek | 0.50+0.50 mm |
| transmissivitet | 9.5% (Typ.) |
| Färgdjup | 65K/262K |
| bakgrundsbelysning | No B/L |
| Uppdateringsfrekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Förarens IC-lista | Suggest COG NT3915 |
| Signaltyp | CPU |
| Spänningsmatning | 2.8/2.8V (Typ.)(VCI/VCC) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO H018IN00 V3.
AUO H018IN00 V3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H018IN00 V3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H018IN00 V3 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H018IN00 V3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO H018IN00 V3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H018IN00 V3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H018IN00 V3 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H018IN00 V3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "H018IN00 V3"
- AUO H018IN00 V3
- H018IN00 V3 datablad
- H018IN00 V3-bild
- H018IN00 V3 pris
- H018IN00 V3-distributör

