H515DLK01.0

| Panelmodell | H515DLK01.0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | AM-OLED ,5.1 inch, 1080×1920 |
| Paneltyp | AM-OLED |
| H515DLK01.0-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
| Aktivt område (mm) | 64.044 × 113.856 (H×V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| luminans | 350 (Typ.)(cd/m²) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Färgdjup | 16.7M 100% (CIE1931) |
| Massa | - |
| Uppdateringsfrekvens | 100Hz |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Kontur (mm) | 69.06 × 143.16 × 1.06 (H×V×D) |
| Behandling | Hard coating (9H) |
| Kontrastförhållande | 10000 : 1 (Min.) (TM) |
| Arbetsläge | - |
| Svar | - |
| bakgrundsbelysning | self |
| Pekskärm | Embeded Touch |
| Signaltyp | MIPI (4 data lanes) , Connector , 40 pins |
| Spänningsmatning | 1.8/3/5.8/2.9/4.6V (Typ.)(IOVCC/VCI/AVDD/OVSS/OVDD) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -55 ~ 125 °C Operating Temp.: -40 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO H515DLK01.0.
AUO H515DLK01.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H515DLK01.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H515DLK01.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H515DLK01.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO H515DLK01.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H515DLK01.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H515DLK01.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H515DLK01.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "H515DLK01.0"
- AUO H515DLK01.0
- H515DLK01.0 datablad
- H515DLK01.0-bild
- H515DLK01.0 pris
- H515DLK01.0-distributör

