KGM1033A1

| Panelmodell | KGM1033A1 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| KGM1033A1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 45×60 mm |
| Översikt | 49.6×71.2 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 50/60/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1S6P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | MDDI (2 data lanes) , 25 pins |
| Inspänning | 2.6/2.6V (Typ.)(VCI/IOVCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus KGM1033A1.
Giantplus KGM1033A1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus KGM1033A1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus KGM1033A1 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus KGM1033A1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus KGM1033A1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus KGM1033A1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus KGM1033A1 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus KGM1033A1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "KGM1033A1"
- Giantplus KGM1033A1
- KGM1033A1 datablad
- KGM1033A1-bild
- KGM1033A1 pris
- KGM1033A1-distributör

