KGM710A2

| Panelmodell | KGM710A2 |
|---|---|
| Panel varumärke | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| KGM710A2-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 176(RGB)×220 (QCIF+) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 31.68 × 39.6 (H×V) |
| Kontur (mm) | 37.68 × 51.3 × 2.6 (H×V×D) |
| luminans | 235 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 38/38/38/25 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Bra utsikt på | 12 o'clock |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Färgdjup | 65K/262K |
| bakgrundsbelysning | 1S3P WLED , No Driver |
| Uppdateringsfrekvens | - |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | 16-bit 8080 parallel , FPC , 36 pins |
| Spänningsmatning | 3.0V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Giantplus KGM710A2.
Giantplus KGM710A2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus KGM710A2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus KGM710A2 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus KGM710A2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Giantplus KGM710A2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Giantplus KGM710A2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Giantplus KGM710A2 eller andra Giantplus LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Giantplus KGM710A2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "KGM710A2"
- Giantplus KGM710A2
- KGM710A2 datablad
- KGM710A2-bild
- KGM710A2 pris
- KGM710A2-distributör

