LC470EUG-KEF1

| Panelmodell | LC470EUG-KEF1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUG-KEF1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1039.68×584.82 mm |
| Översikt | 1058.7×615.8 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Kontrastförhållande | 1400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 1.07B (10-bit) , CIE1931 68% |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | EPI , 100 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC470EUG-KEF1.
LG Display LC470EUG-KEF1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC470EUG-KEF1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC470EUG-KEF1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC470EUG-KEF1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUG-KEF1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC470EUG-KEF1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC470EUG-KEF1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC470EUG-KEF1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC470EUG-KEF1"
- LG Display LC470EUG-KEF1
- LC470EUG-KEF1 datablad
- LC470EUG-KEF1-bild
- LC470EUG-KEF1 pris
- LC470EUG-KEF1-distributör

