LC470EUH-SCA1

| Panelmodell | LC470EUH-SCA1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUH-SCA1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1039.68×584.82 mm |
| Översikt | 1083.6×628.8×26.3 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 1.07B (8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Mini LVDS , 120 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC470EUH-SCA1.
LG Display LC470EUH-SCA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC470EUH-SCA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC470EUH-SCA1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC470EUH-SCA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUH-SCA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC470EUH-SCA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC470EUH-SCA1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC470EUH-SCA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC470EUH-SCA1"
- LG Display LC470EUH-SCA1
- LC470EUH-SCA1 datablad
- LC470EUH-SCA1-bild
- LC470EUH-SCA1 pris
- LC470EUH-SCA1-distributör
