LC470EUN-SEMX

| Panelmodell | LC470EUN-SEMX |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUN-SEMX-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 1039.68(W)×584.82(H) mm |
| Bezel Opening | 1048.8(W)×593.1(H) mm |
| Översiktstorlek | 1070.6(W)×622(H) mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| ljusstyrka | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Visningsläge | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 6 (Typ.)(G to G) |
| Visa färger | 16.7M 68% (CIE1931) |
| Lamptyp | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | 10.9/11.6Kgs (Typ./Max.) |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , Connector |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC470EUN-SEMX.
LG Display LC470EUN-SEMX är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC470EUN-SEMX pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC470EUN-SEMX eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC470EUN-SEMX-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUN-SEMX är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC470EUN-SEMX pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC470EUN-SEMX eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC470EUN-SEMX-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC470EUN-SEMX"
- LG Display LC470EUN-SEMX
- LC470EUN-SEMX datablad
- LC470EUN-SEMX-bild
- LC470EUN-SEMX pris
- LC470EUN-SEMX-distributör

