LC470EUN-SER1

| Panelmodell | LC470EUN-SER1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUN-SER1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1039.68×584.82 mm |
| Översikt | 1070.6×622 mm |
| Yta | Hard coating (3H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Respons tid | 6 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC470EUN-SER1.
LG Display LC470EUN-SER1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC470EUN-SER1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC470EUN-SER1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC470EUN-SER1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUN-SER1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC470EUN-SER1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC470EUN-SER1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC470EUN-SER1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC470EUN-SER1"
- LG Display LC470EUN-SER1
- LC470EUN-SER1 datablad
- LC470EUN-SER1-bild
- LC470EUN-SER1 pris
- LC470EUN-SER1-distributör

