LC645RU1A

| Panelmodell | LC645RU1A |
|---|---|
| Panel varumärke | PANDA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC645RU1A-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 1428.48(H)×803.52(V) mm |
| Skiss Dim. | 1443.48(H)×819.57(V) ×1.74(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 4000:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 7 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Plattjocklek | - |
| transmittans | 3.15% (Typ.)(with Polarizer) |
| Support Färg | 1.07B |
| Ljuskälla | No B/L |
| Vikt | 4.77Kgs (Typ.) |
| Ramhastighet | 120Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 107 pins V-by-One 16 lane , Connector |
| Strömförsörjning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PANDA LC645RU1A.
PANDA LC645RU1A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PANDA LC645RU1A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PANDA LC645RU1A eller andra PANDA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PANDA LC645RU1A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PANDA LC645RU1A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PANDA LC645RU1A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PANDA LC645RU1A eller andra PANDA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PANDA LC645RU1A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC645RU1A"
- PANDA LC645RU1A
- LC645RU1A datablad
- LC645RU1A-bild
- LC645RU1A pris
- LC645RU1A-distributör

