LC650DUF-FGA1

| Panelmodell | LC650DUF-FGA1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC650DUF-FGA1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 1428.5×803.5 mm |
| Översikt | 1461.6×842.5 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 68% |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 120Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (4 ch, 8/10-bit) , 92 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC650DUF-FGA1.
LG Display LC650DUF-FGA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC650DUF-FGA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC650DUF-FGA1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC650DUF-FGA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC650DUF-FGA1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC650DUF-FGA1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC650DUF-FGA1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC650DUF-FGA1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC650DUF-FGA1"
- LG Display LC650DUF-FGA1
- LC650DUF-FGA1 datablad
- LC650DUF-FGA1-bild
- LC650DUF-FGA1 pris
- LC650DUF-FGA1-distributör

