LM238WF2-SLK1

| Panelmodell | LM238WF2-SLK1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LM238WF2-SLK1-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 527.04(H)×296.46(V) mm |
| Skiss Dim. | 540.2(H)×315.6(V) ×13.4(D) mm |
| Bezel Area | 530.3(H)×299.7(V) mm |
| Behandling | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminans | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 14 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Support Färg | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED [15S4P] , 30K hours , W/O Driver |
| Vikt | 1.91/2.01Kgs (Typ./Max.) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Strömförsörjning | 5.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LM238WF2-SLK1.
LG Display LM238WF2-SLK1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LM238WF2-SLK1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LM238WF2-SLK1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LM238WF2-SLK1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LM238WF2-SLK1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LM238WF2-SLK1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LM238WF2-SLK1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LM238WF2-SLK1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LM238WF2-SLK1"
- LG Display LM238WF2-SLK1
- LM238WF2-SLK1 datablad
- LM238WF2-SLK1-bild
- LM238WF2-SLK1 pris
- LM238WF2-SLK1-distributör
