LP140WHU-TPBH

| Panelmodell | LP140WHU-TPBH |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP140WHU-TPBH-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 309.399×173.952 mm |
| Översikt | 320.4×198.6×3 mm |
| Formstil | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 350:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP140WHU-TPBH.
LG Display LP140WHU-TPBH är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WHU-TPBH pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WHU-TPBH eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WHU-TPBH-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WHU-TPBH är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WHU-TPBH pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WHU-TPBH eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WHU-TPBH-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP140WHU-TPBH"
- LG Display LP140WHU-TPBH
- LP140WHU-TPBH datablad
- LP140WHU-TPBH-bild
- LP140WHU-TPBH pris
- LP140WHU-TPBH-distributör

