LP140WHU-TPE1

| Panelmodell | LP140WHU-TPE1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP140WHU-TPE1-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 309.399(W)×173.952(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| ljusstyrka | - |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Bästa visa på | 6 o'clock |
| Respons tid | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visa färger | 262K 45% (CIE1931) |
| Lamptyp | WLED , 12K hours , With LED Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Formstil | - |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP140WHU-TPE1.
LG Display LP140WHU-TPE1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WHU-TPE1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WHU-TPE1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WHU-TPE1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WHU-TPE1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WHU-TPE1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WHU-TPE1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WHU-TPE1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP140WHU-TPE1"
- LG Display LP140WHU-TPE1
- LP140WHU-TPE1 datablad
- LP140WHU-TPE1-bild
- LP140WHU-TPE1 pris
- LP140WHU-TPE1-distributör

