LP141E04-B1E1

| Panelmodell | LP141E04-B1E1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1400×1050 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP141E04-B1E1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 285.6×214.2 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | CCFL |
| Signalgränssnitt | LVDS |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG.Philips LCD LP141E04-B1E1.
LG.Philips LCD LP141E04-B1E1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LP141E04-B1E1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LP141E04-B1E1 eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LP141E04-B1E1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP141E04-B1E1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG.Philips LCD LP141E04-B1E1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG.Philips LCD LP141E04-B1E1 eller andra LG.Philips LCD LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG.Philips LCD LP141E04-B1E1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP141E04-B1E1"
- LG.Philips LCD LP141E04-B1E1
- LP141E04-B1E1 datablad
- LP141E04-B1E1-bild
- LP141E04-B1E1 pris
- LP141E04-B1E1-distributör

