Översikt
Specifikation
LQ125D1JW33

LQ125D1JW33 Grundläggande information
| Panelmodell | LQ125D1JW33 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,12.5 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | IGZO TFT-LCD |
| LQ125D1JW33-pris | Begär pris och ledtid |
| Alias | - |
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifika funktioner |
LQ125D1JW33 Optiska funktioner
| Alias | - |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifika funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | - |
| Visningsvinkel (L / R / U / D) | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | - |
| Visa färger | 16.2M (8-bit) |
| Vit koordinat | X:0.313; Y:0.329 |
LQ125D1JW33 Mekaniska egenskaper
| Alias | - |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifika funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | - |
| Visningsvinkel (L / R / U / D) | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | - |
| Visa färger | 16.2M (8-bit) |
| Vit koordinat | X:0.313; Y:0.329 |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | 0.072×0.072 |
| Dot pitch (mm) | 0.024×0.072 |
| Aktivt område (mm) | 276.48(H) × 155.52(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Utskriftsmått (mm) | - |
| Skärmdjup (mm) | - |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Formstil | - |
| Montering | Without |
LQ125D1JW33 Elektronik Feature
| Alias | - |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifika funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | - |
| Visningsvinkel (L / R / U / D) | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | - |
| Visa färger | 16.2M (8-bit) |
| Vit koordinat | X:0.313; Y:0.329 |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | 0.072×0.072 |
| Dot pitch (mm) | 0.024×0.072 |
| Aktivt område (mm) | 276.48(H) × 155.52(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Utskriftsmått (mm) | - |
| Skärmdjup (mm) | - |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Formstil | - |
| Montering | Without |
| Omvänd scanning | No |
| Vertikal frekvens | 60Hz |
LQ125D1JW33 Backlight System
| Alias | - |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifika funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | - |
| Visningsvinkel (L / R / U / D) | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | - |
| Visa färger | 16.2M (8-bit) |
| Vit koordinat | X:0.313; Y:0.329 |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | 0.072×0.072 |
| Dot pitch (mm) | 0.024×0.072 |
| Aktivt område (mm) | 276.48(H) × 155.52(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Utskriftsmått (mm) | - |
| Skärmdjup (mm) | - |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Formstil | - |
| Montering | Without |
| Omvänd scanning | No |
| Vertikal frekvens | 60Hz |
| Placera | - |
| Kvantitet | - |
| Form | - |
| Life (timmar) | 15K(Min.) |
| Lamputbyte | - |
| Bakgrundsljusdrivrutin | With LED Driver |
| Spänningsmatning | 5.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
| Nuvarande Tillförsel | - |
| Energiförbrukning | - |
LQ125D1JW33 Signalgränssnitt
| Alias | - |
|---|---|
| Drifttemp. | 0 ~ 50 °C |
| Lagringstemperatur. | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| Specifika funktioner | |
| Luminans (cd / m²) | - |
| Visningsvinkel (L / R / U / D) | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Svarstid (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Color Gamut | - |
| Visa färger | 16.2M (8-bit) |
| Vit koordinat | X:0.313; Y:0.329 |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Pixelkonfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Pixel pitch (mm) | 0.072×0.072 |
| Dot pitch (mm) | 0.024×0.072 |
| Aktivt område (mm) | 276.48(H) × 155.52(V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Utskriftsmått (mm) | - |
| Skärmdjup (mm) | - |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande | 16:9 (H:V) |
| Formstil | - |
| Montering | Without |
| Omvänd scanning | No |
| Vertikal frekvens | 60Hz |
| Placera | |
| Kvantitet | 1 pcs |
| Form | - |
| Life (timmar) | 15K(Min.) |
| Lamputbyte | - |
| Bakgrundsljusdrivrutin | With LED Driver |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Nuvarande Tillförsel | - |
| Energiförbrukning | - |
| Kraft | - |
| Signal | eDP (4 Lanes) |
| Pin Pitch | 0.4 mm |
| Stiftbelopp | 40 pins |
| Konfiguration |
