LQ12X02

| Panelmodell | LQ12X02 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ12X02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 245.76×184.32 mm |
| Översikt | 275×199×7.9 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Kontrastförhållande | 150:1 (Min.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ12X02.
SHARP LQ12X02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ12X02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ12X02 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ12X02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12X02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ12X02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ12X02 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ12X02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ12X02"
- SHARP LQ12X02
- LQ12X02 datablad
- LQ12X02-bild
- LQ12X02 pris
- LQ12X02-distributör

