LQ12S31

| Panelmodell | LQ12S31 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ12S31-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | |
| Aktivt område | 246×184.5 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Lamptyp | |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ12S31.
SHARP LQ12S31 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ12S31 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ12S31 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ12S31-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12S31 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ12S31 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ12S31 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ12S31-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ12S31"
- SHARP LQ12S31
- LQ12S31 datablad
- LQ12S31-bild
- LQ12S31 pris
- LQ12S31-distributör

