M0139FRA01
| Panelmodell | M0139FRA01 |
|---|---|
| Panel varumärke | White Brand |
| descrition | AM-OLED ,1.39 inch, 400×400 |
| Paneltyp | AM-OLED |
| M0139FRA01-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Graphic OLED Display |
| Nyckelord Desc. | 1.4" Flexible round AMOLED MIPI, 400*400 24pins BTB connetor |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Flexible OLED Display |
| Panelsammansättning | OLED |
| Upplösning | 400×400 |
| Bildförhållande | 1:1 (W:H) |
| Formfaktor | Flexible Display |
| Aktivt område | 35.4 (W) × 35.4 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 40.5 (W) × 38.6 (H) mm |
| Max. Djup | 0.8 mm |
| ljusstyrka | 300 (Typ.) |
| Grå Djup | 8-bit |
| Färgbelopp | 16.7M |
| Gränssnittstyp | MIPI |
| Gränssnittspinnar | 24 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 60 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av White Brand M0139FRA01.
White Brand M0139FRA01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand M0139FRA01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand M0139FRA01 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand M0139FRA01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
White Brand M0139FRA01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För White Brand M0139FRA01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för White Brand M0139FRA01 eller andra White Brand LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från White Brand M0139FRA01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "M0139FRA01"
- White Brand M0139FRA01
- M0139FRA01 datablad
- M0139FRA01-bild
- M0139FRA01 pris
- M0139FRA01-distributör
