N156HCA-EBB

| Panelmodell | N156HCA-EBB |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| N156HCA-EBB-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Kontur (mm) | - |
| luminans | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Färgdjup | 262K 45% (CIE1931) |
| bakgrundsbelysning | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Skissform | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | eDP (1 Lane) , Connector , 30 pins |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX N156HCA-EBB.
INNOLUX N156HCA-EBB är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX N156HCA-EBB pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX N156HCA-EBB eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX N156HCA-EBB-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N156HCA-EBB är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX N156HCA-EBB pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX N156HCA-EBB eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX N156HCA-EBB-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "N156HCA-EBB"
- INNOLUX N156HCA-EBB
- N156HCA-EBB datablad
- N156HCA-EBB-bild
- N156HCA-EBB pris
- N156HCA-EBB-distributör
