N156HCE-EAA

| Panelmodell | N156HCE-EAA |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| N156HCE-EAA-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 344.16×193.59 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 14/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX N156HCE-EAA.
INNOLUX N156HCE-EAA är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX N156HCE-EAA pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX N156HCE-EAA eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX N156HCE-EAA-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N156HCE-EAA är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX N156HCE-EAA pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX N156HCE-EAA eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX N156HCE-EAA-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "N156HCE-EAA"
- INNOLUX N156HCE-EAA
- N156HCE-EAA datablad
- N156HCE-EAA-bild
- N156HCE-EAA pris
- N156HCE-EAA-distributör

