SXGA060SW

| Panelmodell | SXGA060SW |
|---|---|
| Panel varumärke | OLiGHTEK |
| descrition | AM-OLED ,0.60 inch, 1280×1024 |
| Paneltyp | AM-OLED |
| SXGA060SW-pris | Begär pris och ledtid |
| Aktivt område | 11.941×9.56 mm |
| Översikt | 22×17 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 10000 : 1 (Min.) |
| Visa färger | Grayscale(W) (10-bit) |
| Visningsvinkel | |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av OLiGHTEK SXGA060SW.
OLiGHTEK SXGA060SW är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OLiGHTEK SXGA060SW pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OLiGHTEK SXGA060SW eller andra OLiGHTEK LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OLiGHTEK SXGA060SW-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
OLiGHTEK SXGA060SW är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OLiGHTEK SXGA060SW pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OLiGHTEK SXGA060SW eller andra OLiGHTEK LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OLiGHTEK SXGA060SW-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "SXGA060SW"
- OLiGHTEK SXGA060SW
- SXGA060SW datablad
- SXGA060SW-bild
- SXGA060SW pris
- SXGA060SW-distributör

