T-51511D150-FW-A-AD
| Panelmodell | T-51511D150-FW-A-AD |
|---|---|
| Panel varumärke | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| T-51511D150-FW-A-AD-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 304.1×228.1 mm |
| Översikt | 326×255 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 450:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av OPTREX T-51511D150-FW-A-AD.
OPTREX T-51511D150-FW-A-AD är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51511D150-FW-A-AD pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51511D150-FW-A-AD eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51511D150-FW-A-AD-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51511D150-FW-A-AD är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51511D150-FW-A-AD pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51511D150-FW-A-AD eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51511D150-FW-A-AD-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "T-51511D150-FW-A-AD"
- OPTREX T-51511D150-FW-A-AD
- T-51511D150-FW-A-AD datablad
- T-51511D150-FW-A-AD-bild
- T-51511D150-FW-A-AD pris
- T-51511D150-FW-A-AD-distributör

