T-51512D121J-FW-A-AIN
| Panelmodell | T-51512D121J-FW-A-AIN |
|---|---|
| Panel varumärke | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| T-51512D121J-FW-A-AIN-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 246×184.5 mm |
| Översikt | 280×210×12.5 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN.
OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN pdf datablad eller detaljerade specifikationer för OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN eller andra OPTREX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "T-51512D121J-FW-A-AIN"
- OPTREX T-51512D121J-FW-A-AIN
- T-51512D121J-FW-A-AIN datablad
- T-51512D121J-FW-A-AIN-bild
- T-51512D121J-FW-A-AIN pris
- T-51512D121J-FW-A-AIN-distributör

