B140XTN03.7

| Panelmodell | B140XTN03.7 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN03.7-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 309.399×173.952 mm |
| Översikt | 320.4×205.6×3.6 mm |
| Formstil | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Respons tid | 2/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140XTN03.7.
AUO B140XTN03.7 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN03.7 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN03.7 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN03.7-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN03.7 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN03.7 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN03.7 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN03.7-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140XTN03.7"
- AUO B140XTN03.7
- B140XTN03.7 datablad
- B140XTN03.7-bild
- B140XTN03.7 pris
- B140XTN03.7-distributör

