ET030WV01-S
| Panelmodell | ET030WV01-S |
|---|---|
| Panel varumärke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 480×800 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| ET030WV01-S-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serier | 3.0"系列 |
| Nyckelord Desc. | 3.0 inch, 480*800, 49pins, 400nits, RGB interface, TFT module |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD, IPS LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 480×800 |
| Bildförhållande | 3:5 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 38.88 (W) × 64.8 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 43.95 (W) × 74.75 (H) mm |
| Max. Djup | 1.68 mm |
| LC-familjen | IPS Family |
| polarisator | Transflective |
| ljusstyrka | 400 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 900:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | Symmetry |
| Färgbelopp | 262K |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | TTL |
| Gränssnittspinnar | 49 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Eurotech ET030WV01-S.
Eurotech ET030WV01-S är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET030WV01-S pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET030WV01-S eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET030WV01-S-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET030WV01-S är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET030WV01-S pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET030WV01-S eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET030WV01-S-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "ET030WV01-S"
- Eurotech ET030WV01-S
- ET030WV01-S datablad
- ET030WV01-S-bild
- ET030WV01-S pris
- ET030WV01-S-distributör
