LC320DXY-SKA4

| Panelmodell | LC320DXY-SKA4 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SKA4-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 697.685 × 392.256 (H×V) |
| Kontur (mm) | 715 × 411 × 1.3 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Svar | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Glas tjocklek | - |
| transmissivitet | 5.88% (Typ.)(with Polarizer) |
| Färgdjup | 16.7M |
| bakgrundsbelysning | No B/L |
| Massa | 0.86Kgs (Typ.) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Spänningsmatning | 12.0V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC320DXY-SKA4.
LG Display LC320DXY-SKA4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC320DXY-SKA4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC320DXY-SKA4 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC320DXY-SKA4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SKA4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC320DXY-SKA4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC320DXY-SKA4 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC320DXY-SKA4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC320DXY-SKA4"
- LG Display LC320DXY-SKA4
- LC320DXY-SKA4 datablad
- LC320DXY-SKA4-bild
- LC320DXY-SKA4 pris
- LC320DXY-SKA4-distributör

