LC320DXY-SKA7

| Panelmodell | LC320DXY-SKA7 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SKA7-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1366(RGB)×768 , WXGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 697.685(W)×392.256(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 715(W)×411(H) ×1.4(D) mm |
| Yta | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| ljusstyrka | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Glasdjup | - |
| transmissivitet | 6.35% (Typ.)(with Polarizer) |
| Visa färger | 16.7M |
| Lamptyp | No B/L |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | 0.86Kgs (Typ.) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC320DXY-SKA7.
LG Display LC320DXY-SKA7 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC320DXY-SKA7 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC320DXY-SKA7 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC320DXY-SKA7-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SKA7 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC320DXY-SKA7 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC320DXY-SKA7 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC320DXY-SKA7-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC320DXY-SKA7"
- LG Display LC320DXY-SKA7
- LC320DXY-SKA7 datablad
- LC320DXY-SKA7-bild
- LC320DXY-SKA7 pris
- LC320DXY-SKA7-distributör

