LC320DXY-SLA2

| Panelmodell | LC320DXY-SLA2 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SLA2-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| Aktivt område | 697.685(H)×392.256(V) mm |
| luminans | 0 cd/m² |
| Visa riktning | Symmetry |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Support Färg | 16.7M |
| Vikt | - |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Skiss Dim. | - |
| Kontrastförhållande | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Respons tid | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Driftläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ljuskälla | No B/L |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 30 pins LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Strömförsörjning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LC320DXY-SLA2.
LG Display LC320DXY-SLA2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC320DXY-SLA2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC320DXY-SLA2 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC320DXY-SLA2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SLA2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LC320DXY-SLA2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LC320DXY-SLA2 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LC320DXY-SLA2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LC320DXY-SLA2"
- LG Display LC320DXY-SLA2
- LC320DXY-SLA2 datablad
- LC320DXY-SLA2-bild
- LC320DXY-SLA2 pris
- LC320DXY-SLA2-distributör
