LP101WX2-SLP2

| Panelmodell | LP101WX2-SLP2 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP101WX2-SLP2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 216.96×135.6 mm |
| Översikt | 228.6×148.15×4.45 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Min.) |
| Visa färger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Respons tid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP101WX2-SLP2.
LG Display LP101WX2-SLP2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP101WX2-SLP2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP101WX2-SLP2 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP101WX2-SLP2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP101WX2-SLP2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP101WX2-SLP2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP101WX2-SLP2 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP101WX2-SLP2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP101WX2-SLP2"
- LG Display LP101WX2-SLP2
- LP101WX2-SLP2 datablad
- LP101WX2-SLP2-bild
- LP101WX2-SLP2 pris
- LP101WX2-SLP2-distributör

