LP101WX2-TLP1

| Panelmodell | LP101WX2-TLP1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP101WX2-TLP1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 216.96×135.6 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP101WX2-TLP1.
LG Display LP101WX2-TLP1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP101WX2-TLP1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP101WX2-TLP1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP101WX2-TLP1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP101WX2-TLP1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP101WX2-TLP1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP101WX2-TLP1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP101WX2-TLP1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP101WX2-TLP1"
- LG Display LP101WX2-TLP1
- LP101WX2-TLP1 datablad
- LP101WX2-TLP1-bild
- LP101WX2-TLP1 pris
- LP101WX2-TLP1-distributör

