LP101WX2-SLP3

| Panelmodell | LP101WX2-SLP3 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP101WX2-SLP3-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1280(RGB)×800 [WXGA] |
| Aktivt område | 216.96(H)×135.6(V) mm |
| luminans | - |
| Visa riktning | Symmetry |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Support Färg | 16.7M |
| Vikt | - |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Skiss Dim. | - |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Min.) (TM) |
| Respons tid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Driftläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ljuskälla | WLED , 15K hours |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Strömförsörjning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP101WX2-SLP3.
LG Display LP101WX2-SLP3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP101WX2-SLP3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP101WX2-SLP3 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP101WX2-SLP3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP101WX2-SLP3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP101WX2-SLP3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP101WX2-SLP3 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP101WX2-SLP3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP101WX2-SLP3"
- LG Display LP101WX2-SLP3
- LP101WX2-SLP3 datablad
- LP101WX2-SLP3-bild
- LP101WX2-SLP3 pris
- LP101WX2-SLP3-distributör

