LQ104V1DG93

| Panelmodell | LQ104V1DG93 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DG93-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 240×179.2 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ104V1DG93.
SHARP LQ104V1DG93 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ104V1DG93 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ104V1DG93 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ104V1DG93-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DG93 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ104V1DG93 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ104V1DG93 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ104V1DG93-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ104V1DG93"
- SHARP LQ104V1DG93
- LQ104V1DG93 datablad
- LQ104V1DG93-bild
- LQ104V1DG93 pris
- LQ104V1DG93-distributör

