LQ121X1LS10

| Panelmodell | LQ121X1LS10 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ121X1LS10-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 245.76×184.32 mm |
| Översikt | 263×199×7.6 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (2H), Reflection 1.5% (Max.) |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 14 pins |
| Inspänning | 3.3/5.0/12.0V (Typ.)(DVCC/AVCC/GVCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ121X1LS10.
SHARP LQ121X1LS10 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ121X1LS10 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ121X1LS10 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ121X1LS10-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ121X1LS10 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ121X1LS10 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ121X1LS10 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ121X1LS10-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ121X1LS10"
- SHARP LQ121X1LS10
- LQ121X1LS10 datablad
- LQ121X1LS10-bild
- LQ121X1LS10 pris
- LQ121X1LS10-distributör

