M215HGK-L30

| Panelmodell | M215HGK-L30 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| M215HGK-L30-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 476.064×267.786 mm |
| Översikt | 502.7×298.5×15.06 mm |
| Yta | Hard coating (6H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 1.5/4.3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 strings WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX M215HGK-L30.
INNOLUX M215HGK-L30 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX M215HGK-L30 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX M215HGK-L30 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX M215HGK-L30-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX M215HGK-L30 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX M215HGK-L30 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX M215HGK-L30 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX M215HGK-L30-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "M215HGK-L30"
- INNOLUX M215HGK-L30
- M215HGK-L30 datablad
- M215HGK-L30-bild
- M215HGK-L30 pris
- M215HGK-L30-distributör
