M215HNE-L30

| Panelmodell | M215HNE-L30 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| M215HNE-L30-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 476.064×267.786 mm |
| Översikt | 495.6×292.2×12 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 3000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 15/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX M215HNE-L30.
INNOLUX M215HNE-L30 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX M215HNE-L30 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX M215HNE-L30 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX M215HNE-L30-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX M215HNE-L30 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX M215HNE-L30 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX M215HNE-L30 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX M215HNE-L30-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "M215HNE-L30"
- INNOLUX M215HNE-L30
- M215HNE-L30 datablad
- M215HNE-L30-bild
- M215HNE-L30 pris
- M215HNE-L30-distributör
