M215HJK-L3B

| Panelmodell | M215HJK-L3B |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| M215HJK-L3B-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | VA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 476.064×267.768 mm |
| Översikt | 499.48×291.24 mm |
| Yta | Hard coating (6H) |
| Kontrastförhållande | 3000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 20/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX M215HJK-L3B.
INNOLUX M215HJK-L3B är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX M215HJK-L3B pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX M215HJK-L3B eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX M215HJK-L3B-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX M215HJK-L3B är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX M215HJK-L3B pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX M215HJK-L3B eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX M215HJK-L3B-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "M215HJK-L3B"
- INNOLUX M215HJK-L3B
- M215HJK-L3B datablad
- M215HJK-L3B-bild
- M215HJK-L3B pris
- M215HJK-L3B-distributör
