P430HVN03.0

| Panelmodell | P430HVN03.0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| P430HVN03.0-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 940.896(W)×529.254(H) mm |
| Bezel Opening | 945.9(W)×534.2(H) mm |
| Översiktstorlek | 963.7(W)×552(H) ×27.2(D) mm |
| Yta | Antiglare (Haze 44%) |
| ljusstyrka | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 8 (Typ.)(G to G) |
| Visa färger | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Lamptyp | WLED , 60K hours |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | 9.00Kgs (Typ.) |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , Connector |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO P430HVN03.0.
AUO P430HVN03.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO P430HVN03.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO P430HVN03.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO P430HVN03.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO P430HVN03.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO P430HVN03.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO P430HVN03.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO P430HVN03.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "P430HVN03.0"
- AUO P430HVN03.0
- P430HVN03.0 datablad
- P430HVN03.0-bild
- P430HVN03.0 pris
- P430HVN03.0-distributör

