P430QVN01.0

| Panelmodell | P430QVN01.0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| P430QVN01.0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 941.184×529.416 mm |
| Översikt | 963.7×552 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 3000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO P430QVN01.0.
AUO P430QVN01.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO P430QVN01.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO P430QVN01.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO P430QVN01.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO P430QVN01.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO P430QVN01.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO P430QVN01.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO P430QVN01.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "P430QVN01.0"
- AUO P430QVN01.0
- P430QVN01.0 datablad
- P430QVN01.0-bild
- P430QVN01.0 pris
- P430QVN01.0-distributör

