P430QVN02.0

| Panelmodell | P430QVN02.0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| P430QVN02.0-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 941.184(H)×529.42(V) mm |
| Skiss Dim. | 963.7(H)×552(V) ×28.9(D) mm |
| Bezel Area | 954.8(H)×543.2(V) mm |
| Behandling | Antiglare (Haze 44%), Hard coating (3H) |
| luminans | 700 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 8 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Support Färg | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED , 60K hours , With LED Driver |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Strömförsörjning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO P430QVN02.0.
AUO P430QVN02.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO P430QVN02.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO P430QVN02.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO P430QVN02.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO P430QVN02.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO P430QVN02.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO P430QVN02.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO P430QVN02.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "P430QVN02.0"
- AUO P430QVN02.0
- P430QVN02.0 datablad
- P430QVN02.0-bild
- P430QVN02.0 pris
- P430QVN02.0-distributör

