PD121XL3
| Panelmodell | PD121XL3 |
|---|---|
| Panel varumärke | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| PD121XL3-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 245.76×184.32 mm |
| Översikt | 263.5×204×26.3 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 14S4P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PVI PD121XL3.
PVI PD121XL3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD121XL3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD121XL3 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD121XL3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PVI PD121XL3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PVI PD121XL3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PVI PD121XL3 eller andra PVI LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PVI PD121XL3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "PD121XL3"
- PVI PD121XL3
- PD121XL3 datablad
- PD121XL3-bild
- PD121XL3 pris
- PD121XL3-distributör
