S035Q09-1

| Panelmodell | S035Q09-1 |
|---|---|
| Panel varumärke | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| S035Q09-1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Översikt | 76.9×63.84 mm |
| Yta | Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 61% |
| Respons tid | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 6S1P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/9/16/18-bit RGB, SPI , 50 pins |
| Inspänning | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CDTECH S035Q09-1.
CDTECH S035Q09-1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S035Q09-1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S035Q09-1 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S035Q09-1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035Q09-1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CDTECH S035Q09-1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CDTECH S035Q09-1 eller andra CDTECH LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CDTECH S035Q09-1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "S035Q09-1"
- CDTECH S035Q09-1
- S035Q09-1 datablad
- S035Q09-1-bild
- S035Q09-1 pris
- S035Q09-1-distributör
